• Detail firmy

Mgr. et Mgr. Lucie Foltová

Základní popis

Nabízím psychologické poradenství a psychoterapii. Pracuji s dospělými, ale i dospívajícími a dětmi; s jednotlivci, páry i rodinami.

Adresa

Zámecká 38/47
643 00 Brno - Chrlice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01216121
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psychologické poradenství a psychoterapii.

Kontaktní údaje

E-mail: kontakt@terapiefoltova.cz
WWW: terapiefoltova.cz

Kontaktní osoba

Mgr. et Mgr. Lucie Foltová - Majitel

Mobil: +420 702 374 370
E-mail: kontakt@terapiefoltova.cz
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.