• Detail firmy

Mgr. Edita Lachmanová

Základní popis

Individuálně kombinuji jednotlivé techniky fyzioterapie tak, abych pacientovi co nejvíce ulevila od obtíží. Fyzioterapie je jedna z nejdůležitějších částí rehabilitace - léčby pohybového systému. Je to i nejúčinnější prostředek prevence bolestí.

Adresa

Radčina 562/5
161 00 Praha 6 - Liboc

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72975326

Výrobky, činnosti

Fyzioterapie

Kontaktní údaje

E-mail: editala@seznam.cz
WWW: www.rehabilitace-dobris.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Edita Lachmanová - Jednatel

Telefon: +420 777 224 880
E-mail: editala@seznam.cz
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.