• Detail firmy

Mgr. David Tichý

Základní popis

Nabízíme grafické práce a tvorbu webových stránek. Poskytujeme software a poradenství v oblasti informačních technologií.

Adresa

Sluneční 1970
286 01 Čáslav - Nové Město

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74291963

Výrobky, činnosti

Nabízíme grafické práce a tvorbu webových stránek.

Nabízíme grafické práce a tvorbu webových stránek. Poskytujeme software a poradenství v oblasti informačních technologií.

Kontaktní osoba

Mgr. David Tichý - Majitel

Mobil: 774 848 293
E-mail: tichyd@centrum.cz
Další firmy v oboru

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.