• Detail firmy

Mgr. Dalibor Malina

Základní popis

Audioprůvodce po evropských městech ke stažení do Vašeho mp3. Cestujte nezávisle a poznávejte ve vlastním rytmu města Evropy..

Adresa

Pod Krčským lesem 1378/14
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71391584

Výrobky, činnosti

Audio průvodce

Kontaktní údaje

E-mail: info@mestopohlase.cz
WWW: www.mestopohlase.cz
Skype: mestopohlase

Kontaktní osoba

Mgr. Dalibor Malina - Manažer projektu

Telefon: 605 526 827
E-mail: dalibor.malina@gmail.cz
Další firmy v oboru

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.