• Detail firmy

Mgr. Blanka Kiedroňová

Základní popis

E-shop s designovými svítidly Maxlight, Mantra a další. Nabízíme LED svítidla, závěsná svítidla, stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní a stojací lampy, venkovní svítidla.

Adresa

Ratibořská 501/77
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63695162

Výrobky, činnosti

Svítidla MAXLIGHT

Na našem e-shopu Vám nabízíme značku designových svítidel Maxlight.

Kontaktní údaje

E-mail: info@maxlight.cz
WWW: www.maxlight.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Blanka Kiedroňová - Jednatel

Mobil: +420 605 846 842
E-mail: info@maxlight.cz
Další firmy v oboru

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.