• Detail firmy

Mgr. art. Zuzana Funková

Základní popis

Nabízíme návrhy a kompletní rekonstrukci interiéru. Chcete nové bydlení, změniť kuchyň, koupelnu, obývák či celkovou rekonstrukci? Podívejte se na naše stránky, kde naleznete projekty i fotogalerii.

Adresa

Přípotoční 957/11
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88218601

Výrobky, činnosti

Interierový design

Funkční interiér zařízený ve Vašem stylu, kde se setkáváte s přáteli, rodinou a užíváte si relax. Pekna představa, kterou Vám rádi zrealizujeme.

Kontaktní údaje

E-mail: info@funkdesign.sk
WWW: www.funkdesign.sk/cs/

Kontaktní osoba

Mgr. art. Zuzana Funková - Majitel

Mobil: +420 773 936 061
E-mail: info@funkdesign.sk
Další firmy v oboru

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.