• Detail firmy

Mgr.art. Jiří Janda

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výroby tištěné reklamy. Věnujeme se tvorbě grafického designu a kompletně zpracováváme tiskové předlohy. Vytváříme venkovní reklamu a malonákladový tisk. Zabýváme se také tiskem turistických map a plánů měst.

Adresa

Svatováclavská 1089/8
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48437484
DIČ:  CZ6604021820
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura Šumperk.

Poskytujeme širokou škálu služeb reklamní agentury v Šumperku. Výroba tiskových předloh a propagačních materiálů. Jsme výrobce venkovní reklamy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 216 895
Mobil: +420 777 652 419
Fax: +420 583 216 889
WWW: www.janda-design.cz
WWW: office@janda-design.cz

Kontaktní osoba

Mgr.art. Jiří Janda - Majitel

Další firmy v oboru

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.