• Detail firmy

MgA. Miroslav Němeček

Základní popis

Kurzy fotografování

Adresa

Nová 282
252 64 Velké Přílepy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63929511

Výrobky, činnosti

Kurzy fotografování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 812 587
E-mail: info@nauctesefotit.cz
WWW: www.nauctesefotit.cz

Kontaktní osoba

MgA. Miroslav Němeček - Majitel

Mobil: +420 721 701 686
Další firmy v oboru

Shootmakers s.r.o.

Zabýváme se natáčením reklam, videoklipů či filmů. Naší specializací je natáčení záběrů z jízdy autem a na auta za jízdy. Disponujeme speciálně upraveným vlekem pro záběry na auto tažené za kamerovým vozem. Jsme schopni vyrábět záběry ze statické kamery a kamery v pohybu.

Digiphon, spol. s r.o.

Digitalizace, produkce a postprodukce audio - video - film. Převádíme gramodesky, minidisky, magnetofonové pásky, video a filmy na CD i DVD. Mezi další služby patří konverze digitálních formátů a záchrana dat. Poskytujeme profesionální služby za přijatelné ceny. Naším cílem je Vaše spokojenost. Veškeré informace najdete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.