• Detail firmy

MgA. Markéta Ladýřová

Základní popis

Interiérový denign - návrhy a realizace, kožené sedací soupravy - stylový nábytek, doplňky, skříně na míru, výroba nábytku kancelářský, lékařský a hotelový nábytek

Adresa

Žabovřesky, Marie Steyskalové 865/50
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62079964

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Interiérový denign - návrhy a realizace, kožené sedací soupravy - stylový nábytek, doplňky, skříně na míru, výroba nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 217 963
Fax: +420 541 217 963
E-mail: marketa.ladyrova@email.cz

Kontaktní osoba

MgA. Markéta Ladýřová - Jednatel

Mobil: +420 777 067 255
Další firmy v oboru

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

Bronislav Čech - Truhlářství

Zabývám se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábím kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, komody, stoly, konferenční stolky a jiný nábytek na míru dle požadavků zákazníka.

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provádíme truhlářské a stolařské práce v Brně. Vyrábíme na zakázku nábytek všeho druhu včetně venkovních prvků, pergol, altánů a zahradních atrakcí pro děti. Používáme kvalitní materiály a máme šikovné řemeslníky.