• Detail firmy

MF-Light, s.r.o.

Základní popis

Výroba profesionálního technického osvětlení. Svítidla pro prodejny, pasáže, kanceláře, sklady, veřejné budovy. Poskytujeme návrhy a výpočty osvětlení, 3D animace, odborné konzultace a realizaci. Provádíme autorizované měření intenzity osvětlení.

Adresa

Podnikatelská 539
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27656250

Výrobky, činnosti

Výroba profesionálního technického osvětlení.

Svítidla pro prodejny, pasáže, kanceláře, sklady, veřejné budovy. Poskytujeme návrhy a výpočty osvětlení, 3D animace, odborné konzultace a realizaci.

Kontaktní osoba

Fathi Timoumi - Jednatel

Telefon: 246 024 050
Mobil: 608 140 284
Fax: 267 193 441
E-mail: info@mflight.cz
WWW: www.mflight.cz
Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

S Lamp, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a prodej vysokowattových halogenidových výbojek, speciálních výbojek pro polygrafii, pro lékařské účely, výbojky pro všeobecné osvětlování a rtuťové výbojky.

Jiří Zitta - Š&Z sdružení

Specializujeme se na instalaci automatických závlahových systémů do zahrad, parků, skleníků, na terasy domů, sportoviště či golfová hřiště. Provádíme instalaci umělých živých plotů, zahradního osvětlení a další.