• Detail firmy

Mezinárodní Ekonomický Institut s.r.o.

Základní popis

Vysokoškolské vzdělávací centrum v centru Prahy, realizující akreditované studijní programy prestižní zahraniční vysoké školy. Tituly Bc., Mgr., Ph.D.

Adresa

V Lázních 688
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03562671

Výrobky, činnosti

Vysoká škola

Realizujeme akreditované studijní programy a obory prestižní zahraniční vysoké školy. Bakalářské, Magisterské, Doktorské studium v oborech Práva a právních věd, Ekonomíe, Managementu, Psychologie, Sociologie, Masové komunikaci a žurnalistice.

Kontaktní údaje

E-mail: meivs@meivs.cz
WWW: www.meivs.cz

Kontaktní osoba

Bc. Markéta Pavlova - Jednatel

Mobil: +420 603 841 001

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.