• Detail firmy

MEZANIN, s.r.o.

Základní popis

Celopolepy a polepy aut, polepy budov. Grafika tisková, grafika řezaná, bannery, samolepící fólie a samolepky. Nabízíme velkoplošný digitální tisk. Dále dodáváme fólie, wrapové fólie 1080, 3D carbon, DI-NOC 3M. Privátní PC filtry 3M. Grafické návrhy.

Adresa

Elišky Přemyslovny 378
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26715511

Výrobky, činnosti

Fólie Vikuiti - zpětná projekce

dotyková obrazovka, 2D virtuální hosteska. Řezaná grafika, bannery, samolepící fólie, polepy vozidel. Velkoplošný digitální tisk vnitřní a venkovní.

Kontaktní údaje

Mobil: 733 293 057
E-mail: tomas.faruzel@mezanin.cz
WWW: www.mezanin.cz

Kontaktní osoba

. Robert Grohmann - Jednatel

. Ing. Tomáš Faruzel

Ing. Jiří Černý . - Jednatel

Mobil: 603 430 358
E-mail: jcerny@mezanin.cz
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.