• Detail firmy

MEZ STROJE s.r.o.

Základní popis

zaměřuje na kvalifikovanou strojírenskou výrobu v oboru produkce pro navíjárenské technologie pro elektromotory a generátory, manipulace k těmto technologiím, v oboru jednoduchých převodovek a v kooperační výrobě náročných strojírenských dílců

Adresa

Masarykova 378/33
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64617823

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

- v oboru produkce pro navíjárenské technologie pro elektromotory a generátory, manipulace k těmto technologiím, v oboru jednoduchých převodovek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 480 411
E-mail: mezstroje@mezstroje.cz
WWW: www.mezstroje.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Hanousek - Jednatel

Telefon: +420 583 480 425
E-mail: hanousek@mezstroje.cz

Ing. František Müller - Jednatel

Telefon: +420 583 480 440
E-mail: muller@mezstroje.cz

Stanislav Hainz - Jednatel

František Karger - Jednatel

Další firmy v oboru

KVELB s.r.o.

Elektrické pohony Siemens – elektromotory, elektropřevodovky, frekvenční měniče, softstartéry, hřídelové spojky a komponenty pro automatizaci. Úpravy a opravy motorů a převodovek. Certifikace ISO9001:2000, Solution Partner Siemens a SERCO.

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!