• Detail firmy

Metso Automation, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá automatizací výrobních a technologických procesů se zaměřením na oblast tepláren, elektráren a ochrany životního prostředí.

Adresa

Zelený Pruh 95/97
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26212099
DIČ:  CZ26212099
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vývoj, výroba a distribuce těžebních strojů pro uhelné doly, ropný průmysl a těžbu zemního plynu. Inteligentní automatizovaná řešení, podpora a servis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 227 027 360
Fax: +420 227 230 200
E-mail: valerie.fardova@metso.com
WWW: www.metsoautomation.com
WWW: www.metso.com

Kontaktní osoba

Ing. Valerie Fardová - Jednatel

Další firmy v oboru

Unia Araj Realizacje Sp. z o.o.

Produkty Araj Projekty jsou trvanlivé a odolné proti korozi. Optimální technologie zajišťuje úspory ve spotřebě a vysokou kvalitu za dobrou cenu. Nabídka zahrnuje: sila, sušičky, čisticí prostředky a zařízení pro přepravu obilí. - 26 let zkušeností - 5500 velký - Přítomnost v 40 zemích

BEST STAVEBNÍ STROJE s.r.o.

Prodej a servis stavebních zemních strojů. Přídavná zařízení, náhradní díly. Kolové nakladače LOCUST, pásové bagry YANMAR, kloubové nakladače ATLAS, hutnící technika, stroje pro kompostárny, starší stroje UNC, vázací prostředky. Oleje a maziva zn. Nils.

Omílbrus Ledeč s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro mechanické povrchové úpravy: omílací stroje, brousicí a lešticí stroje, tryskače - hydrofiniše a separátory. Zajišťujeme komplexní dodávky na klíč.