• Detail firmy

MetropoleVet Praha s.r.o.

Základní popis

Moderně zařízená veterinární klinika na Rajské zahradě.

Adresa

Zelenečská 121/25
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04945166
DIČ:  CZ04945166

Výrobky, činnosti

Veterinární klinika

Veterinární klinika na metru B Rajská Zahrada. Léčíme psy, kočky a drobné savce. Dlouhé ordinační hodiny i o víkednu bez příplatku. Ordinují MVDr. Samuel Evinic, MVDr. Gabriela Lénártová, MVDr. Jana Tesařová, MVDr. Markéta Kubísková.

Kontaktní údaje

WWW: www.metropolevet.cz

Kontaktní osoba

Samuel Evinic - Jednatel

Mobil: +420 777 728 473
E-mail: samuel.evinic@gmail.com
 Facebook stránka
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.