• Detail firmy

METRO COMPANY s.r.o.

Základní popis

Jsme výhradní distributor pro CZ a SK značek: LRG, Mecca usa, Jeepney, Triko clothing, Luxirie by LRG, Nomad skateboards, Wize and Ope watch, Odessa footwear a Crail trucks. Působíme jako velkoobchod pro fashion, urban a skateboard módu.

Adresa

Ke Sv.Jiří 3/2,
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26376377
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Jsme výhradní distributor pro CZ a SK značek:

LRG, Mecca usa, Jeepney, Triko clothing, Luxirie by LRG, Nomad skateboards, Wize and Ope watch, Odessa footwear a Crail trucks.

Kontaktní osoba

Milan Kojan - Jednatel

Telefon: 377 433 183
Mobil: 604 816 120
Fax: 311 512 394
WWW: www.metrocompany.cz

Radovan Hašek - Jednatel

Mobil: +420 777 556 352
Další firmy v oboru

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.