• Detail firmy

METIO s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výstavbou dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů na principu difuzně otevřených. Nabízíme stavbu ekonomických bydlení pro seniory, garážových stání, přístřešků.

Adresa

9. května 233
378 02 Stráž nad Nežárkou

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28134869
DIČ:  CZ28134869
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické domy, Jihočeský kraj, Vysočina

Specializujeme se na výstavbu nízkoenergetických domů. Nízkoenergetické domy nabízí příjemné, zdravé bydlení a až o 30 % nižší náklady na vytápění oproti běžným domům.

Kontaktní údaje

E-mail: metio@metio-jh.cz
WWW: www.metio-jh.cz

Kontaktní osoba

Radomír Ille - Jednatel

Mobil: +420 773 882 559

Josef Suk - Jednatel

Mobil: +420 773 882 569

Václav Picka - Jednatel

Mobil: +420 773 882 579
Další firmy v oboru

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.