• Detail firmy

Metaltrade International s.r.o.

Základní popis

Tradiční dovozce ocelových řetězů, lan a příslušenství Metaltrade International s.r.o. nabízí široký sortiment ocelových kování za skvělé ceny.

Adresa

Jihlavská 671/7
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27710157
DIČ:  CZ27710157

Výrobky, činnosti

Ocelové kování, kotevní technika, řetězy, lana

Internetový velkoobchod metal-trade.cz nabízí víceoborový sortiment ocelových kování, vázací a kotevní techniku, řetězy, lana a příslušenství za skvělé ceny. Využijte široké nabídky zboží skladem k okamžité expedici.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 228 061
E-mail: info@metal-trade.cz
WWW: www.metal-trade.cz

Kontaktní osoba

Petr Špičák

Mobil: +420 734 256 641
E-mail: spicak@metal-trade.cz

Richard Zich - Jednatel

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.