• Detail firmy

Metaliko, s.r.o

Základní popis

Metaliko, s.r.o je technicko-inženýrská firma zaměřená na poskytování komplexních služeb zákazníkům v oblasti strojírenské výroby.

Adresa

U Splavu
684 01 Slavkov u Brna

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29370132

Výrobky, činnosti

CNC soustružení

Kontaktní údaje

Telefon: www.met ali ko. net
Telefon: +420 544 421 411
E-mail: kamil.smerda@metaliko.cz

Kontaktní osoba

KAMIL ŠMERDA - Jednatel

Další firmy v oboru

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme dělení materiálu, CNC obrábění a ohýbání, zpracování plechu, laserové řezání, lisování, svařování, galvanické pokovení a práškové lakování.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.