• Detail firmy

Metalchem Dexter CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme široké spektrum chemických přípravků, jejichž využití je možné v mnoha oblastech všeobecného a automobilového průmyslu. Navrhujeme nejlepší možná technologická řešení v oblasti povrchových úprav kovových materiálů.

Adresa

Stodůlky, Příčka 2739/6
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24745600
DIČ:  CZ 24745600

Výrobky, činnosti

Chemické přípravky

Kontaktní údaje

E-mail: info@metalchem.cz
WWW: www.metalchem.cz/cz/uvod/

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Kohout - Jednatel

Telefon: +420 739 630 994
E-mail: info@metalchem.cz

Ing. Ivo Nový - Jednatel

Mobil: +420 776 810 310

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.