• Detail firmy

Metal Slaný, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a montujeme plastová a hliníková okna, dveře, žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu, rolety a zimní zahrady.

Adresa

Lidická 1108
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47546441
DIČ:  CZ47546441

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a montujeme okna, dveře

Kontaktní údaje

Fax: +420 312 522 603
E-mail: metalstav@seznam.cz
WWW: metalstav.euweb.cz/

Kontaktní osoba

František Šindelář - Jednatel

Mobil: +420 602 303 059
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.