• Detail firmy

METAL SHARK, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kompletní vedení ekonomické agendy firmám i živnostníkům, vedení účetnictví, daňové evidence i daňového poradenství.

Adresa

Tikovická 519/3
664 44 Ořechov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25306341

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní vedení ekonomické agendy

Zajišťujeme kompletní vedení ekonomické agendy firmám i živnostníkům, vedení účetnictví, daňové evidence i daňového poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: info@danove-priznani.eu
WWW: www.danove-priznani.eu

Kontaktní osoba

Renáta Moritzová - Jednatel

Mobil: 725 745 140
Další firmy v oboru

AlterEgo accounting s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, zpracováním mezd, personalistikou, celním odbavením, ekonomickým a organizačním poradenstvím.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.