• Detail firmy

MESTRA HOUSE, s.r.o.

Základní popis

Obchodní dům otevřen 7 dní v týdnu. Široký výběr dámské, pánské a dětské módy, modních doplňků, plavek, prádla, obuvi, dárků, kosmetiky a doplňků do domácnosti.

Adresa

Václavské nám. 831/21
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27103030
DIČ:  CZ27103030

Výrobky, činnosti

Oděvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 015 047
Telefon: +420 221 015 057
E-mail: debenhams@mestrahouse.cz
WWW: www.debenhams.cz

Kontaktní osoba

Talal Mesedani - Jednatel

Další firmy v oboru

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.