• Detail firmy

MESING spol. s r.o. - měřicí technika

Základní popis

Dodáváme měřicí techniku pro domácí i zahraniční trh. K hlavním zákazníkům patří automobilový, ložiskový, elektrotechnický a plastikářský průmysl. Automatická zařízení - stanice, linky - měřicí, kontrolní, montážní. Programy na sběr a zpracování dat.

Adresa

Mariánské náměstí 1
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25579835
DIČ:  CZ25579835
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kalibrační měřidla

Nabízíme kalibrační měřidla a kalibrační měřicí zařízení pro kalibraci koncových měrek, číselníkových úchylkoměrů, válcových a třmenových kalibrů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 647 744
E-mail: vitezslav.svoboda@mesing.cz
WWW: www.mesing.cz

Kontaktní osoba

Ing. Richard Wíttek - Jednatel

Mobil: +420 728 540 495
Další firmy v oboru

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.