• Detail firmy

MES, spol. s r.o.

Základní popis

Projektování, montáže, servis a revize zdvihacích zařízení, parkovacích systémů pro osobní automobily, jeřábů, plošin, výtahů a regálových zakladačů.

Adresa

Tuřická 327/7
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48590240

Výrobky, činnosti

zdvihacích zařízení

Projektování, montáže, servis a revize zdvihacích zařízení, parkovacích systémů pro osobní automobily, jeřábů, plošin, výtahů a regálových zakladačů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 629 318
E-mail: mes.vitek@seznam.cz
WWW: www.meszvedacizarizeni.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vítek - Jednatel

Mobil: +420 737 291 458

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.