• Detail firmy

Merz s.r.o.

Základní popis

Analyzujeme a navrhujeme informační systémy (IS). Vývoj software na zakázku. Software pro průmyslovou automatizaci.

Adresa

U Sirotčince 353/7
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40232433
DIČ:  CZ40232433
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Poradenství, analýza a programování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 100 272
Fax: +420 485 100 273
E-mail: info@merz.cz
E-mail: sales@kontron-czech.com
WWW: www.merz-sw.com

Kontaktní osoba

ing. Jiří Merz - Jednatel

Vladimíra Soukupová - Jednatel

Další firmy v oboru

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.