• Detail firmy

Merlot d´Or, s.r.o.

Základní popis

Dovážíme a prodáváme kvalitní vína z Francie, Champagne Louis Roederer, portská vína Ramos Pinto a Romariz, cognacy a armagnacy. Provozujeme síť exkluzivních vinoték Le Bouchon.

Adresa

Na Roudné 110
301 65 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63506581

Výrobky, činnosti

Export - Import

dovoz vína

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 533 789
E-mail: wine@merlot.cz
WWW: www.merlotdor.cz

Kontaktní osoba

Zlatko Míčka - Jednatel

Mobil: +420 603 456 385

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.