• Detail firmy

MERITUM SOFTWARE,s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí informační systém pro obchodování na kapitálovém a peněžním trhu a pro správu a účtování portfolií s finančními instrumenty, atd...

Adresa

Sudoměřská 1293/32
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25071327
DIČ:  CZ25071327
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provozuje komerční call-centrum a nabízí aktivní i pasivní telemarketingové služby. Současná kapacita je 80 operátorských stanovišť v Praze na Žižkově a v Táboře.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 713 228
E-mail: info@meritum.cz
WWW: www.meritum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vaněček - Jednatel

xx Vitáková

Telefon: +420 778 497 644
Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.