• Detail firmy

MERITUM DIRECT MARKETING, s.r.o.

Základní popis

Jsme direct marketingová agentura. Zajišťujeme aktivní telemarketing - telesales, lead management, sjednávání schůzek, ankety, průzkumy. Provozujeme pasivní telemarketing - infolinky, helpdesk. Poskytujeme kvalitní databáze firem, osob, domácností.

Adresa

Sudoměřská 1293/32
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27158756
DIČ:  CZ27158756

Výrobky, činnosti

Jsme direct marketingová agentura.

Zajišťujeme aktivní telemarketing - telesales, lead management, sjednávání schůzek, ankety, průzkumy.

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 726 688
E-mail: info@meritum.cz
WWW: www.meritum.cz

Kontaktní osoba

Mgr. David Jirsa - Obchodní ředitel

Telefon: +420 222 713 228
E-mail: info@meritum.cz

. Doubek - Jednatel

Další firmy v oboru

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.