• Detail firmy

Merite, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme privátní sommelierské služby pro soukromé osoby i firmy. Nabízíme vína z celého světa.

Adresa

K jezeru 460/62
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27117111
DIČ:  CZ27117111
  • Služby

Výrobky, činnosti

Potraviny a nápoje

Sommelierské služby a prodej vína z celého sveta.

Kontaktní údaje

E-mail: info@merite.cz
E-mail: z.vlasaty@merite.cz
E-mail: j.porizkova@merite.cz
WWW: www.merite.cz
WWW: chytravina.cz

Kontaktní osoba

JANA POŘÍZKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 733 122 125

LUKÁŠ TRNKA - Jednatel

Mobil: +420 774 103 333
Další firmy v oboru

VÍNO WINE spol. s r.o.

Naše vinotéka v centru Prahy nabízí široký sortiment vín. Prodáváme vína jak lahvová, tak i stáčená sudová. V nabídce máme vína jakostní, přívlastková a ledová, a to známých i méně známých odrůd, z nichž mnoha získala ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Přijďte i vy ochutnat skvělé víno, ke kterému Vám připravíme vhodné studené delikatesy. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.