• Detail firmy

MERIT produkce s.r.o.

Základní popis

Vytváříme grafické a výtvarné návrhy pro reklamní inzerci, letáky, prospekty, katalogy, prezentace, firemní tiskoviny až po kompletní zpracování.

Adresa

Jevanská 2423/10
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24816019

Výrobky, činnosti

Vytváříme grafické a výtvarné návrhy pro reklamní inzerci, letáky, prospekty, katalogy, prezentace, firemní tiskoviny až po kompletní zpracování. Tvoříme produktové fotografe a provádíme aranžérské práce. Zajistíme tisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 246 035 533
E-mail: pelikanova@meritcz.com
E-mail: prazak@meritcz.com
WWW: www.meritcz.com

Kontaktní osoba

MARTIN PRAŽÁK - Jednatel

Mobil: +420 603 179 446

MARTINA PELIKÁNOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.