• Detail firmy

MERCURY STAR s.r.o.

Základní popis

Eshop-kancelářské židle,křesla značky BECKER, MULTISED, PROWORK, THERAPIA, ALBA, ANTARES, MERCURY, SITAG, RIM. Nabízíme i židle manažerské,konferenční,pracovní,antistatické,do restaurací a barů,dětské,kuchyňské,lékařské a zdravotní. Doprava zdarma.

Adresa

Starozuberská 1446
756 54 Zubří

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62300164
DIČ:  CZ62300164
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Židle a křesla

- kancelářské, manažerské, zdravotní, barové, kuchyňské, jídelní, konferenční, jednací, antistatické, kadeřnické, dřevěné, klekačky atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 651 138
Fax: +420 571 651 138
E-mail: interiery@mercurystar.cz
WWW: www.mercurystar.cz
WWW: www.kancelarskezidle.com

Kontaktní osoba

Jan Doucha - Jednatel

Mobil: +420 603 262 386

Pavla Vaňurová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy