• Detail firmy

MERCURY GROUP s.r.o.

Základní popis

Poradenská společnost specializující se na poskytování služeb ve sféře výběru pracovníků a zajišťování a organizování školicích programů, seminářů.

Adresa

Jagellonská 1
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25124145
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personálni poradenství, semináře.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 374 034
E-mail: office@mercurygroup.cz
WWW: www.mercurygroup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alice Hamidová - Jednatel

Mobil: +420 602 374 034
E-mail: hamidova@mercurygroup.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.