• Detail firmy

MERCTECH, s.r.o.

Základní popis

Prodej těžkozápalných hydraulických kapalin, prostředků pro papírenský průmysl, ochrany proti korozi, elektrických nářadí a výrobních zařízení

Adresa

Plzeňská 202/201
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26506718

Výrobky, činnosti

Prodej těžkozápalných hydraulických kapalin, prost

Prodej těžkozápalných hydraulických kapalin, prostředků pro papírenský průmysl, ochrany proti korozi, elektrických nářadí a výrobních zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: 724 332 393
Fax: 257 212 579
E-mail: merctech@merctech.cz
WWW: www.merctech.cz/

Kontaktní osoba

Klára Paříková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.