• Detail firmy

MERAKO, s.r.o.

Základní popis

Výroba plochého těsnění - z moderních materiálů, v jednotlivých kusech nebo v malých sériích.

Adresa

Hlavničkovo nábřeží 5629
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26913631

Výrobky, činnosti

Těsnění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 911 571
E-mail: merako@merako.cz
WWW: www.merako.cz

Kontaktní osoba

Michal Merta - Jednatel

Jan Ráček - Jednatel

Robert Kobzáň - Jednatel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.