• Detail firmy

MEOP - Metrologie s.r.o.

Základní popis

Opravy, servis a kalibrace měřidel elektrických veličin.

Adresa

Arnošta z Pardubic 2762
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60915846

Výrobky, činnosti

Kalibrace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 613 547
Mobil: +420 721 640 803
E-mail: vplovajko@seznam.cz
WWW: www.vplovajko.sweb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Plovajko - Jednatel

Další firmy v oboru

KOVAZ s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a servis hydrauliky a pneumatiky. V naší nabídce naleznete hadice, rychlospojky, multispojky, šroubení, rozvaděče elektřiny, proporcionální DC ventily, hladinoměry, elektronická teplotní čidla, lisy na hadice, zařízení pro čištění trubek a mnoho dalšího.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.