• Detail firmy

MENZL, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní dodávky zboží a služeb do Vaší kanceláře, bytu, restaurace atd. až na místo určení včetně dopravy. Dodáváme pro velké i malé organizace, firmy, advokátní kanceláře, domácnosti, jídelny, restaurace atd., které ušetří čas, energii..

Adresa

Trnková 1864/22
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27382192

Výrobky, činnosti

Zásobování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 471 260
E-mail: menzl@menzl.cz
WWW: www.menzl.cz

Kontaktní osoba

Jiří Menzl - Jednatel

Další firmy v oboru

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

EK-trade s.r.o.

Dovoz a prodej čerstvých řezaných bylinek z Izraele. Velkoobchod a maloobchod s mátou, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem, koriandrem, estragonem, mini saláty, jedlými orchidejemi a dalšími. Rozvoz bylinek do barů, restaurací, domácností.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.