• Detail firmy

MELSTAV PLZEŇ s.r.o.

Základní popis

Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zajišťujeme také elektrikářské, instalatérské a topenářské práce. Zhotovujeme střechy na klíč.

Adresa

Učňovská 410/5
322 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29112249

Výrobky, činnosti

Pokrývačské a klempířské práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@melstav-plzen.cz
WWW: www.melstav-plzen.cz

Kontaktní osoba

David Melichar - Jednatel

Mobil: +420 603 186 252
Další firmy v oboru

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.