• Detail firmy

Melbax plastic s.r.o.

Základní popis

výroba je zaměřena na práškové plasty a velkoobjemové plastové sudy a nádrže.

Adresa

Záhlinice 69
768 24 Hulín

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04264444
DIČ:  CZ04264444

Výrobky, činnosti

Práškové plasty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 350 346
E-mail: melbax@seznam.cz
WWW: www.melbax.cz

Kontaktní osoba

ROMAN ODSTRČILÍK - Jednatel

Mobil: +420 777 281 492
Další firmy v oboru

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.