• Detail firmy

Melatar, s.r.o.

Základní popis

Provádíme plošné dělení tabulí na CNC laserovém stroji, ohýbání plechů na ohraňovacím CNC lise, svařování, bodování, zámečnické práce, drobné montáže. V kooperaci: vysekávání na CNC stroji, povrchové úpravy. Jsme držiteli ISO 9001-2001.

Adresa

Za dráhou 616
281 51 Velký Osek

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27957896

Výrobky, činnosti

plošné dělení tabulí na CNC laserovém stroji

ohýbání plechů na ohraňovacím CNC lise, svařování, bodování, zámečnické práce, drobné montáže.V kooperaci: vysekávání na CNC stroji, povrchové úpravy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 015 975
E-mail: melatar.obchod@gmail.com
WWW: www.melatar.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vlk - Majitel

Mobil: +420 773 162 007
Další firmy v oboru

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.