• Detail firmy

Meiyin Kang

Základní popis

Zajištění přímého dovozu a zakázkové výroby v Číně. Jazykové služby čeština čínština. Konzultační činnost.

Adresa

Tašovice 3
360 18 Tašovice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74703285
DIČ:  CZ8610164310

Výrobky, činnosti

Zajištění přímého dovozu a zakázkové výroby v Číně

Zajišťujeme přímý dovoz zboží z Číny do ČR, zakázkovou výrobu v Číně, fyzickou inspekci firem a výrobců během i po výrobě, kompletní logistiku zboží včetně proclení a pojištění. Vynikáme perfektní znalostí mentality a prostředí v ČR i ČLR.

Kontaktní údaje

E-mail: m.kang@seznam.cz
WWW: chinaconsult.cz

Kontaktní osoba

Meiyin Kang - Majitel

Mobil: +420 722 906 083
E-mail: m.kang@seznam.cz
Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Alena Ryšková - Agentura 2e překlady

Poskytujeme odborné překladatelské služby. Nabízíme odborné překlady textů, překlady se soudním ověřením, tlumočení z cizích jazyků, expresní překlady textu, jazykové korektury textů, soudní tlumočení, doprovodné tlumočení, překlady technické dokumentace, překlady technických textů, překlady farmaceutických a lékařských textů, překlady právních textů, překlady ekonomických textů apod.

Adelang s.r.o.

Firma sa zaoberá prekladateľskou činnosťou, elektronickými systémami - viaczónovým ozvučením hotelov, penziónov a predajní, realizáciou kongresových hál (projekcia a ozvučenie), úsporným inteligentným osvetlením, reklamnou činnosťou.