• Detail firmy

MEGAS Hradec Králové s.r.o.

Základní popis

Realizace střech, opravy a rekonstrukce.Specializujeme se na střechy, hydroizolace a zateplení plochých střech. Montujeme světlíky a sendvičové panely pro opláštění hal

Adresa

Vážní 1003
503 41 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25989421

Výrobky, činnosti

Realizace střech, opravy a rekonstrukce

Specializujeme se na střechy, hydroizolace a zateplení plochých střech. Montujeme světlíky a sendvičové panely pro opláštění hal

Kontaktní údaje

WWW: www.megas.cz

Kontaktní osoba

ing Vladimír Kváš - Jednatel

Mobil: +420 606 644 641
Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.