• Detail firmy

MEDORO s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se dodávkou a instalací datových úložišť, instalací a administrací linuxových serverů a tvorbou specializovaného software.

Adresa

Hraniční 10
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26002612
DIČ:  CZ26002612
Rok založení:  2003

Výrobky, činnosti

dodávka a instalace datových úložišť

Kontaktní údaje

E-mail: ondra@medoro.org
WWW: www.medoro.org/?page=4

Kontaktní osoba

Ondřej Koloničný - Jednatel

Mobil: +420 775 324 005
E-mail: ondra@medoro.org

Mgr. Kamil Kudelka - Jednatel

Mobil: +420 775 324 006
E-mail: kamil@medoro.org

Ing. Jiří Mynařík - Jednatel

Mobil: +420 775 324 004
E-mail: jira@medoro.org
Další firmy v oboru

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.