• Detail firmy

MEDIKAAL-TT, s.r.o.

Základní popis

MEDIKAAL-TT je nestátní zdravotnické zařízení zabývající se poskytováním pracovnělékařských služeb.

Adresa

Legerova 389/56
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25783483

Výrobky, činnosti

Pracovnělékařské služeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 310 451
Telefon: +420 222 310 515
E-mail: info@medikaal.cz
WWW: www.medikaal.cz

Kontaktní osoba

Jana Váňová - Jednatel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.