• Detail firmy

MEDIK LINE, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou sterilních plastových fólií pro endoskopii, také výrobou specifických zdravotnických materiálů dle požadavků.

Adresa

Nedvědice 108
592 62 Nedvědice

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25577522
DIČ:  CZ25577522
Rok založení:  1999
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Produkty

- sterilní endoobaly na kameru, sterilní endoobaly na laparoskopii, sterilní endoobaly na zakázku, sterilní endoobaly na instrumentační stolky, endoobal na nohu s fixační samolepící páskou, folie na angio linku, sterilní endoobaly na RTG přístroje.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 617 250
Fax: +420 566 617 250

Kontaktní osoba

Jiří Mareš - Jednatel

Mobil: +420 602 821 504
Další firmy v oboru

IN OPTIK, s.r.o.

Specializujeme se na prodej mikroskopů, dalekohledů, brýlí, kontaktních čoček a dalších optických potřeb. Provozujeme zavedený e-shop a prodejnu optiky v Jemnici.

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.