• Detail firmy

MEDICON Services s.r.o.

Základní popis

Poliklinika Zelený pruh patří do skupiny Medicon. Nabízí péči v oborech neurologie, kardiologie, interna, psychiatrie, ortopedie, dermatologie.

Adresa

Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48028479
DIČ:  CZ48028479

Výrobky, činnosti

Zdravotnické zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: jan1pavelka@gmail.com
WWW: www.poliklinika-zelenypruh.cz/

Kontaktní osoba

Jan Pavelka

Mobil: +420 731 784 984
E-mail: jan1pavelka@gmail.com

Jiří Adámek - Jednatel

Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.