• Detail firmy

MEDIALOGUE, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se pořadatelskou činností. Zajišťujeme výstavy a kulturní akce. Instalujeme výstavní panely.

Adresa

Hradčanské náměstí 67/8
118 00 Praha 1 - Hradčany

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27459870

Výrobky, činnosti

Organizace výstav a kulturních akcí

Kontaktní údaje

E-mail: press@medialogue.cz
WWW: www.medialogue.cz

Kontaktní osoba

Jana Zedníková - Manažer projektu

Mobil: +420 721 641 158

Olga Menzelová kelymanová - Jednatel

Mobil: +420 731 620 978
E-mail: olga.menzelova@medialogue.cz
Další firmy v oboru

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.