• Detail firmy

MEDIACOM International , s.r.o.

Základní popis

Nabízí technologicky nadčasové řešení sledování televizních programů. Moderní LCD Full HD televizory Philips, satelitní přijímače, atd...

Adresa

Daliborova 419/11
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26144026
DIČ:  CZ26144026
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- technologicky nadčasové řešení sledování televizních programů. Moderní LCD Full HD televizory Philips, satelitní přijímače, Blue Ray DVD přehrávače, připojení k domácí počítačové síti, vše dokonale funkčně propojeno. Montáž, servis, poradenství.

Kontaktní osoba

Daniel Konečný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.