• Detail firmy

MEDIACENTRUM GROUP a.s.

Základní popis

Již se nebudete muset trápit se správným výběrem hypotéky, životního pojištění, stavebního spoření a penzijního připojištění. Vše zařídíme přímo pro Vás na míru. Počítej.cz – váš průvodce světem financí.

Adresa

Valchařská 24/36
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28346980
DIČ:  CZ28346980
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hypotéky

Kontaktní údaje

E-mail: pocitej@mediacentrum.cz
WWW: www.pocitej.cz

Kontaktní osoba

. Huska - Jednatel

Mobil: +420 724 536 320
Další firmy v oboru

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.