• Detail firmy

Media 40+ s.r.o.

Základní popis

Tradiční regionální noviny v ČR. Každý měsíc oslovíme 2 970 000 lidí. Využijte to nejlepší v regionech - tradiční regionální média.

Adresa

Kpt. Stránského 981/19
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24733610
DIČ:  CZ24733610
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tradiční regionální noviny

Seznam titulů z naší regionální sítě (tradiční regionální noviny): Ahoj RODINO, Boleslavan, Brněnský metropolitan, Českobrodský zpravodaj, Noviny Devítka, Noviny ECHO, HLÁSKA Opava, Chomutovské noviny, JIŽNÍ LISTY, ... a mnohé další.

Kontaktní údaje

E-mail: mikova@regionmedia.cz
WWW: www.regionmedia.cz

Kontaktní osoba

Blanka Miková

Mobil: +420 731 448 860
E-mail: mikova@regionmedia.cz

Ing. Luděk Khebl - Jednatel

Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.